Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Jeśli chcesz zamówić drukarki 3D, zobacz tutaj

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można praktycznie o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w różnorodnych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest solidny i dokładny, a w trakcie procesu wydruku nie występują zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]