Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Więcej na temat drukarki 3D sprzedaż na https://cadxpert.pl.

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma urządzenia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, DMLS, FDM i PolyJet.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. To największa w Polsce oferta urządzeń do drukowania przestrzennego – przeszło 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również materiały specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i inne (elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, dentystyczne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert posiada także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i specjalistów, biznesmenów oraz reprezentantów przeróżnych branż (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zainteresowany procesem wydruku przestrzennego, chce skonsultować z rzeczoznawcami projekt czy możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z asortymentu CadXpert, powinien zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też kompleksową obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, szkolenie pracowników z obsługi zakupionych drukarek 3D czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Tanie skanery i drukarki 3D

Jakie są koszty narzędzi do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet małe lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie branż, jak m.in. odlewnictwo, stomatologia, medycyna czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek urządzeń do druku 3D wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą innowacyjne technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. Obecnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również mniejsze firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z każdym rokiem obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie ulepszane i modyfikowane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]