Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Chcesz kupić kontenery na gruz? Wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]