Zastosowanie blachy trapezowej

Kup blachę trapezową dachową.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe na dach – niedrogie a zarazem mocne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08